Mezgimo siūlai pagal gamintoją

 • Šioje skiltyje visi mezgimo siūlai yra susiskirstyti pagal gamintojus, kad nurodyta šalis ir trumpas aprašymąs padėtų Jums lengviau ir greičiau rasti tai tinkamiausius siūlus.

     

   

   

   

   

   

  Scheepjes (Olandija) - spalvingi ir įdomūs, atitinkantys šiuolaikines siūlų mados tendencijas, mezgimo bei nėrimo siūlai iš Olandijos.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Hjertegarn (Danija) - didžiausias Danijos sūlų gamintojas, siūlantis aukštos klasės itin įvairius natūralių pluoštų mezgimo siūlai už patrauklią kainą.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Opal (Vokietija) - kūrybingo gamintojo nuostabaus grožio, pačių įvairiausių, žaismingiausių ir netikėčiausių spalvinių derinių itin aukštos kokybės mezgimo siūlai kojinėms ir kitiems patiems įvairiausiems mezginiams.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  NOVITA (Suomija) - puiki skandinavų kompanija, gaminanti aukštos kokybės, subtilių spalvinių palečių mezgimo siūlus, itin tinkamus megzti kojinėms ar bet kuriems kitiems šiltiems mezginiams. Beveik visi siūlai gaminami Suomijoje ir yra išskirtinai suomiškas produktas.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Stenli (Bulgarija) - įdomus, universalus ir išradingas gamintojas iš Bulgarijos. Stenli asortimente visada rasite puikių, stilingų, įvairių vilnos ir medvilnės siūlų itin geromis kainomis.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   Lopi (Islandija) - unikalūs, natūralūs, be galo šilti ir išskirtiniai mezgimo siūlai iš Islandijos.

   

   

   

   

   

   

   

  Studio Donegal (Airija) - nedidelė gilias tradicijas ir savo istoriją turinti šauni kompanija iš Airijos, siūlanti puikius rankomis austus gaminius bei šiltus ir neapsakomai gražius tvido mezgimo siūlus.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Filcolana (Danija) - dar viena skandinavų kompanija, siūlanti puikius, kokybiškus įvairių vilnų mezgimo siūlus.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Performance (Bulgarija) - siūlų gamintojas iš Bulgarijos, siūlantis labai geros kokybės siūlus už itin patrauklią kainą.