Privatumo politika ir slapukai

 • PRIVATUMO POLITIKA

  Bendra informacija

  Šia privatumo politika yra nustatomos asmens duomenų tvarkymas el. parduotuvėje www.siltassiulas.lt. Šios privatumo politikos sąlygos taikomos kiekvieną kartą lankantis el. parduotuvėje www.siltassiulas.lt.

  Duomenų valdytojas:

  Milda Gokienė
  Ukmergės g. 315B, Vilnius, Lietuva
  Tel. +37061559870
  E. paštas info@siltassiulas.lt
  Indiv. veiklos pažyma Nr. 599704
  PVM mokėtojo kodas Nr. LT100009729015

  El. parduotuvėje siltassiulas.lt asmens duomenys yra tvarkomi ir naudojami tik teisėtais tikslais, gerbiant el. parduotuvės siltassiulas.lt pirkėjų privatumą, Lietuvos Respublikos teisės aktus ir 2016 m. balandžio 27 d. priimtą Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo, kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (toliau - Reglamentas).

  Asmenys, jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų el. parduotuvėje siltassiulas.lt. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

  Kokia informacija yra renkama

  El. parduotuvėje siltassiulas.lt, siekiant sėkmingai įvykdyti klientų užsakymus, yra renkami tokie pirkėjo asmens duomenys:

  • pirkėjo vardas, pavardė;
  • adresas
  • telefono numeris
  • el. pašto adresas

  Taip pat renkama kliento veiklos el. parduotuvėje siltassiulas.lt informacija:

  • pirkėjo IP adresas;
  • mokėjimo ir pristatymo būdai;
  • konkretaus kliento užsakymo istorija
  • užklausų istorija.

  Pirkėjas el. parduotuvėje siltassiulas.lt užsiregistruodamas arba pirkdamas bei pildydamas užsakymo formą be išankstinės registracijos savo laisva valia pateikia savo asmens duomenis, būtinus jo užsakymo įvykdymui, PVM sąskaitos faktūros išrašymui ir prekių pristatymui.

  Kaip naudojami pirkėjo asmens duomenys

  Pirkėjo asmens duomenys yra naudojami tik sėkmingam jo užsakymo įvykdymui, t. y. šiais tikslais:

  • užsakymo išsiuntimui per LIetuvos paštą, LP Express arba Omniva paštomatą, DPD terminalus arba DPD kurjerį;
  • pirkėjo registracijas mūsų el. parduotuvėje;
  • prekių apmokėjimui per pasirinktą išorinį bankinių paslaugų teikėją;
  • naujienlaiškių siuntimui, jei sutinkate juos gauti;
  • su buhalterine apskaita susijusiose prievolėse mūsų el. parduotuvei.

  Kam atskleidžiama pirkėjo suteikta informacija

  El. parduotuvė siltassiulas.lt įsipareigoja neatskleisti asmens duomenų ir su užsakymais susijusios informacijos trečiosioms šalims, išskyrus kai tai reikalinga sėkmingai pirkėjo prekių pristatymui ir jo užsakymo įvykdymui.

  Užsakymo vykdymo tikslais pirkėjo informacija gali būti atskleista mūsų partneriams, teikiantiems prekių pristatymo paslaugas. Tokiems paslaugų tiekėjams el. parduotuvė siltassiulas.lt suteiks tik tiek pirkėjo asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti. Kitais atvejais, asmens duomenys gali būti atskleisti tik Lietuvos Respublikos įstymo nustatytais atvejais ir tvarka.

  Asmens duomenų apsaugos priemonės

  Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. El. parduotuvėje siltassiulas.lt yra įdiegtos techninės priemonės, kad būtų apsaugota visa informacija, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. El. parduotuvė siltassiulas.lt yra nuomojama iš UAB "Evispa", kuri rūpinasi el. parduotuvės techniniu aptarnavimu.

  Pirkėjas įsipareigoja saugoti savo prisijungimo prie el. parduotuvės siltassiulas.lt duomenis ir jų neatskleisti jų jokiai trečiai šaliai. Pažeidus šią sąlygą, visa su tuo susijusi atsakomybė ir pasekmės tenka pirkėjui. Pirkėjas, sužinojęs apie jo prisijungimo duomenų atskleidimą, jei mano, kad tai yra būtina, apie tai praneša el. parduotuvei siltassiulas.lt šioje parduotuvėje nurodytais kontaktais ir el. parduotuvė siltassiulas.lt užblokuoja kliento prisijungimą kol pirkėjas ir el. parduotuvė siltassiulas.lt susitars dėl naujų prisijungimo duomenų.

  El. parduotuvė siltassiulas.lt įsipareigoja užtikrinti šios parduotuvės pirkėjų duomenų apsaugą kaip to reikalauja Lietuvos Respublikos įtstatymai ir Reglamentas.

  Pirkėjo teisės

  El. parduotuvės siltassiulas.lt pirkėjas turi teisę:

  • žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą;
  • susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;
  • reikalauti ištaisyti ar papildyti savo asmens duomenis;
  • reikalauti panaikinti savo asmens duomenis.

  Norėdamas pataisyti, papildyti ar "būti pamirštas", t. y. kad jo duomenis būtų ištrinti iš el. parduotuvės siltassiulas.lt sistemos, klientas turi dėl to kreiptis į el. parduotuvę siltassiulas.lt šiuo el. pašto adresu: info@siltassiulas.lt. Šiuo atveju žinotina, kad pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus, visi buhalterinės apskaitos duomenis (pirkėjui išrašytos sąskaitos faktūros) turi būti saugomos 10 metų nuo finansinės atskaitomybės patvirtinimo dienos. Todėl pirkėjo duomenys (vardas, pavardė, adresas), esantys jam išrašytoje sąskaitoje faktūroje, galės būti sunaikinti tik suėjus 10 metų terminui.

  Vertindama savo klientų laiką, el. parduotuvės siltassiulas.lr naujienlaiškius siunčia retai ir tik tada, kad el. parduotuvė siltassiulas.lt turi jų klienatms tikrai svarbios informacijos, dažniausiai susijusios su sezoniniais reikšmingais prekių išpardavimais arba itin svarbiomis el. parduotuvės siltassiulas.lt naujienomis. El. parduottuvė siltassiulas.lt naudojasi trečiosios šalies - įmonės MailerLite paslaugomis naujienlaiškių pirkėjams siuntimui. (su MailerLite privatumo politika galite susipažinti čia). Šiuo atveju trečioji šalis MailerLite sėkmingam naujienlaiškio išsiuntimui naudoja tik pirkėjo el. pašto adresą. Siunčiamų naujienlaiškių pirkėjas visada gali atsisakyti paspausdamas "Atsisakyti naujienlaiškio" mygtuką bet kuriame gautame naujienlaiškyje.

  Pirkdamas el. parduotuvėje siltassiulas.lt prikėjas sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi šioje privatumo politikoje nurodytais tikslais.

  El. parduotuvė neatsako už informacijos, kurią surinko trečiosios šalys (tarkim pirkėjui paspaudus el. parduotuvėje įkeltą nuorodą į trečiosios šalies tinklapį) saugą ir privatumą: daugiau informacijso apie tai reikia ieškoti trečiųjų šalių privatumo politikoje.

  SLAPUKAI (Cookies)

  Slapukai (Cookies) – maži informacinių duomenų failai, siunčiami serveriu ir išsaugomi jūsų galinėje įrangoje (kompiuterio kietąjame diske, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniojo telefono atminties kortelėje - priklausomai nuo to, kokį įrenginį naudojate apsilankę siltassiulas.lt el. parduotuvėje) ir naudojami lankantis interneto svetainėse.

  Slapukuose esantys el. parduotuvės siltassiulas.lt lankytojų duomenis apdorojami ir naudojami šiems tikslams:

  • identifikuoti pirkėjus, kaip prisijungusius prie el. parduotuvės siltassiulas.lt, ir parodyti, kad yra prisijungę;
  • išsaugoti į krepšelį įdėtas prekes norint pateikti užsakymą;
  • išsaugoti pildomų užsakymo formų duomenis arba prisijungimo prie el. parduotuvės siltassiulas.lt duomenis;
  • pritaikyti svetainę pagal lankytojo parinktis (pvz. dėl spalvų, šrifto dydžio, puslapio išdėstymo) ir optimizuoti Internetinės parduotuvės naudojimą;

  Slapukai pradedami įrašinėti prikėjui paspaudus susikimą tam skirtoje juostoje el. parduotuvėje siltassiulas.lt.