Spalvotos medinės sagutės

  • Šios mielos ir išraiškingos medinės sagutės kviečia mus į tokį paprastą dalyką kaip "saga" pažiūrėti kitaip: meniškai, kūrybiškai ir naujai.

    Kiekviena šių sagučių rūšis supakuota kaip asorti. Ir kieviena ši rūšis yra šmarginta būtent taip, kad tos rūšies sagutės derėtų tarpusavyje ir galėtų būti naudojamos kartu tame pačiame rūbe. Tad Jūs tik išsirinkite, ko (arkliukų, drugelių, pelėdų ar pan.) norėtumėte, užsisakykite sagučių skaičių ir leiskite mums Jus nustebinti parenkant patį gražiausią sagučių derinį. Staigmena ir šypsena gavus siuntinuką garantuota! 

    Visada pildydami užsakymą laukelyje "Pastaba" galite mums parašyti, kokio atspalvio sagučių iš Jūsų užsakytos rūšies (-ių) norėtumėte labiau (tarkim, Jums tiktų melsvesni, rausvesni, geltonesni, žali, tamsesni, šviesesni ar pan. atspalviai) ir jei tik galėsime, atsižvelgsime į tai rinkdami Jūsų užsakymą.

    Kiekviena sagutė su savo raštais ir spalvomis yra tarsi mažas meno kūrinėlis. Ji gali būti naudojama tiek kaip saga, tiek kaip dekoro detalė, kuris suteiks akcentą Jūsų mezginiui ar rūbui padarydama ji unikalų ir išskirtinį. Vaikui tokia sagutė jo rūbelyje taps pačia mylimiausia ir gražiausia detale - šį teiginį praktikoje jau spėjome patikrinti :)

    Prekių nėra.