Prekių katalogas

Apie parduotuvę siltassiulas.lt

  • Žinot, kartais mes gyvenam tikrai įdomiu ritmu. Rytais keliamės anksčiau nei norėtume, didžiąją dienos dalį vis kažkur skubam, bėgam, bandom atlikti krūvą darbų, net ne visada spėdami įsigilinti į jų prasmę. Ir tik labai mažą dienos dalį, kai visi „būtiniausi“ darbai būna padaryti, galim skirti tam, kas mums tikrai patinka. Vieni žmonės piešia ar groja muzikos instrumentu, kiti skaito knygas ar gamina įmantrius patiekalus, treti tiesiog žiūri televizorių. Aš tokiomis tik sau skirtomis valandėlėmis imu į rankas virbalus ir siūlus. Tada apraizgo visas mintis ir pirštus tas šiltas siūlas ir laiko, nepaleidžia… 

    Jei kas paklaustų, kada tiksliai gimė šita idėja, turbūt sunku būtų konkrečiai atsakyti. Mintis turėti jaukią siūlų ir sagų parduotuvę kirbėjo kažkur giliai giliai viduje ir intuityviai visą laiką vedė į priekį, tai pametėdama idėjas, tai supažindindama su tinkamais žmonėmis, tai vis labiau ir labiau skatindama svajoti. Ir štai pagaliau mūsų lentynos pilnos šiltų spalvotų siūlų kamuoliukų. Pasirinkome sunkesnį, bet žymiai įdomesnį verslo kelią: nusprendėme nelįsti į "kitų daržą" ir imtis naujovių, tad pirmieji mūsų mezgimo mylėtojams atvežėme iki šiol Lietuvoje nematytus aukštos kokybės islandiškus Lopi, olandiškus Scheepjes, daniškus Hjertegarn, švencariškus Lang Yarns mezgimo bei nėrimo siūlus.

    Tikiuosi, kad gera energija ir spalvų terapija aplankys ir Jus, užsukus į "Šilto siūlo" parduotuvę. Svajokime ir kurkime kartu, o mes stengsimės, kad siltassiulas.lt lentynos visada būtų pilnos gerų ir kokybiškų priemonių pačių nerealiausių sumanymų įgyvendinimui. Juk taip gera, kai idėjos ir svajonės vieną kartą išsipildo...!  

    Nuoširdžiai,

    Milda