Apie parduotuvę siltassiulas.lt

 • Šiltas siūlas atsirado labai paprastai: iš meilės mezgimui, spalvoms ir noro sukurti šį tą unikalaus! Kad mezginys būtų ilgaamžis, puoštų ir džiugintų ilgus metus, reikalingi kokybiški siūlai. Puikiai suprantame, kad mezgimas yra procesas, o Jūsų laikas vertingas, tad Šilto siūlo lentynose rasite tik aukštos kokybės, patikimų ir patikrintų gamintojų siūlus, kurie leis Jums sukurti vertę turinti ilgaamžį produktą.

  Visada galvojame, kad mezgimas yra ne tik mielas virbalų kaukšėjimas. Tai pirmiausia kūryba, todėl mūsų parduotuvėje rasite siūlus, kuriuos sėkmingai derindami tarpusavyje, galėsite sukurti savo unikalius spalvų, pluoštų derinius, kurie leis Jums mėgautis išskirtiniu mezginiu.

  Be to, visada ypatingai vertiname ir mylime spalvotus, įdomesnio dažymo siūlus, nes jų dėka, net ir paprastus raštus mėgstanti mezgėja gali pasijusti tikra kūrėja. Šiuolaikiniai gamintojai daug investuoja į kuo įdomesnių verpalų sukūrimą, ieško dar nematytų spalvinių kompozicijų, tad išsirinkus tokį spalvotą kamuoliuką, Jums nereikia sukti galvos, kaip gražiau išdėlioti ir suderinti spalvas. Dažnai belieka tik numegzti ir džiaugtis rezultatu. 

  Nuo parduotuvės atidarymo 2014 m. į kūrybingų mezgėjų namus iškeliavo krūvos spalvotų siūlų kamuoliukų, o klienčių numegztais darbais turbūt pripildytume ne vieną spintą :) Kad mūsų klientai grįžta pas mus vis su naujais mezgimo sumanymais, mums yra geriausias įvertinimas.

  Šiltas siūlas yra “šiltas” ne tik dėl to, kad jis minkštas ir pūkuotas. Jis šiltas dėl to, kad skleidžia jaukumą ir vienija mezgimą mylinčius bendraminčius.

  Svajokime ir kurkime kartu, o mes stengsimės, kad Šilto siūlo lentynos visada būtų pilnos gerų ir kokybiškų priemonių pačių nerealiausių sumanymų įgyvendinimui. Juk taip gera, kai idėjos ir svajonės vieną kartą išsipildo...!

  Nuoširdžiai,

  Milda