Prekių katalogas

Medinė spalvota saga "Drambliukas"

 • Medinė spalvota saga "Drambliukas"

  Kaina 045 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 15 vnt.
  Prekę pristatysime per 1 - 3 d. d.
  Į krepšelį 
  Skersmuo
  3 cm
  Sagos medžiaga
  Medis
 • Šios mielos ir išraiškingos medinės sagutės kviečia mus į tokį paprastą dalyką kaip "saga" pažiūrėti kitaip: meniškai, kūrybiškai ir naujai.

  Šios sagutės supakuotos kaip asorti ir jos visos šmargintos būtent taip, kad derėtų tarpusavyje ir galėtų būti naudojamos kartu tame pačiame rūbe. Tad Jūs tik užsisakykite sagučių skaičių ir leiskite mums Jus nustebinti parenkant patį gražiausią spalvinį derinį. Staigmena ir šypsena gavus siuntinuką garantuota!

  Visada pildydami užsakymą laukelyje "Pastaba" galite mums parašyti, kokio atspalvio sagučių norėtumėte labiau (tarkim, Jums tiktų melsvesni, rausvesni, geltonesni, žali, tamsesni, šviesesni ar pan. atspalviai) ir jei tik galėsime, atsižvelgsime į tai rinkdami Jūsų užsakymą.

  Kiekviena sagutė su savo raštais ir spalvomis yra tarsi mažas meno kūrinėlis. Ji gali būti naudojama tiek kaip saga, tiek kaip dekoro detalė, kuris suteiks akcentą Jūsų mezginiui ar rūbui padarydama ji unikalų ir išskirtinį. Vaikui tokia sagutė rūbelyje taps pačia mylimiausia ir gražiausia detale.