Gaivus, švelnus ir vasariškas bambukas!

 • Gaivus, švelnus ir vasariškas bambukas!

  Jei esate bent kartą prisilietę prie bambuko pluošto, pirmiausia visada atmintyje lieka jo švelnumas. Jis užburiantis! Be to, džiugina ir gaivos pojūtis bei taip reikalinga karštomis dienomis vėsa. Kiek daug gerų savybių telpa į atrodytų vieną paprastą siūlą.

  Kuo ypatingas bambuko pluoštas?

  Gyvename perdėtai intensyvaus vartojimo laikotarpiu. Norime naujų, kokybiškų, natūralių pluoštų drabužių. Norime atrodyti gražiai ir patraukliai. Vasarą beveik visada ieškome medvilnės audinių ir siūlų, nes tai tikras, vėsus, malonus dėvėti pluoštas. Tačiau šalia medvilnės yra ir kitų alternatyvų, kurios yra net ik ne mažiau patrauklios, tačiau, pasidomėjus atidžiau, ir darančios mažiau žalos gamtai jų auginimo, išgavimo metu. 

  Tad kuo ypatingas bambukas:

  • pluoštas, gaunamas iš vienų greičiausiai žemėje augančių ir atsinaujinančių augalų - bambukų;
  • ekologiškas pluoštas - auginant bambukus nenaudojami jokie pasticidai ir chemikalai;
  • savybėmis ir pojūčiu panašus į medvilnę, tačiau turi skirtumų;
  • greičiau nei medvilnė sugeria ir išgarina drėgmę/prakaitą, todėl išlaikoma optimali kūno temparatūra;
  • švelnesnis ir minkštesnis už medvilnę, pojūčiu lyginamas su šilku;
  • unikalus pluoštas, kuris kai karšta vėsina, o kai šalta - šildo;
  • puikiai tinka kūdikiams, vaikams ir jautriems žmonėms;
  • turi antialerginių ir antimikrobinių savybių.  

  Bamboo siūlai

  Labai džiaugiamės, kad šią vasarą mūsų parduotuvėje atsiranda bambuko mezgimo siūlai Bamboo. Tai puiki alternatyva, paįvairinanti vasariškų siūlų lentynas ir geras pasirinkimas, ieškantiems kažko kito nei medvilniniai siūlai. Taip, bambukas skiriasi nuo medvilnės. Jei tiesiog paimtumėte du kamuoliukus, beveik esu tikra, kad susižavėjimo šuksnių sulauktų bambukiniai siūlai. Jie be galo švelnūs, itin minkšti, turi žavų natūralų neįkyrų žvilgesį. Medvilniniai siūlai lyginant su bambuku yra šiek tiek paprastesni. Tačiau jei galvosime, iš kurių siūlų kurti naują vasariška projektą, dauguma mieliau (o gal tiesiog lengviau) pasirinktų medvilninius kamuoliukus. Medvilnė yra šiek tiek lengviau "sukalbama". Bambuka gali reikėti "prisijaukinti", t. y. išbandyti kelių storių virbalus ar vąšelį ir pasirinkti geriausią pagal Jūsų mezgimo ypatumus. Svarbiausia, kad bambukas nebūtų sumegztas per laisvai, nes tampriau sumezgus, kaip ir merino vilnos mezginius, lengviau juos ir skalbti, ir dėvėti. Be to, šie bambuko siūlai labai maloniai neriasi. dėl ypatingo siūlo minkštumo, net tamresnis nėrinys visiškai netampa kietas. Tad Bamboo siūlai malonus pasirinkimas vasariniam mezgimo ar nėrimo projektui.