Prekių katalogas

Aloe Sockwool - malonumas megzti kojines ir ne tik jas

 • Aloe Sockwool - malonumas megzti kojines ir ne tik jas

  Atrodytų, kad atėjęs kalendorinis pavasaris turėtų kviesti mus imti vis vėsesnius siūlus į rankas, tačiau sniego pusnys už lango ir jose nuolat braidančios kojos neleidžia pamiršti, koks gėris yra tikros šiltos kojinės. Štai todėl šį ne visai pavasarišką pavasarį atvyko dar viena siūlų kojinėms siunta - Aloe Sockwool. 

  Siūlų kojinėms pasiūla rinkoje yra tikrai pakankamai didelė, juk taip žavu paimti į rankas vieną kamuoliuką, megzti paprastai ir gauti mezginį, išmargintą nepapraastu raštu, spalvomis, dryželiai ir debesėliais. Aloe Sockwool siūlai (kad būtų lengviau, juos tiesiog vadinsime Aloe siūlais) iš kitų siūlų kojinėms išsiskiria, kad yra suvilgyti alijošiaus ekstraktu. Jie yra šiek tiek švelnesni už įprastos vilnos siūlus kojinėms, turi labai lengvą natūralų žvilgesį.

  Siūlų ypatybės

  Kadangi Aloe siūlai jau ne pirmus metus yra mūsų el. parduotuvėje, tiesiog dabar iš naujo papildėme daugelį spalvų ir atsivežėme naujų, esu nusimezgusi iš jų megztuką. Na, aš visada iš visų kojinėms skirtų siūlų pirmiausiai "matau" megztukus :) Tad galiu pasakyti, kad siūlai dėvisi tikrai gerai. Žinoma, kaip ir daugelio siūlų, tose vietose, kurios labiausiai trinasi į stalą, atsirado šiek tiek lengvai nurenkamų bumburiukų, tačiau bendras mezginio vaizdas po poros metų vis dar džiugina.

  Aloe ekstrakto, kaip teigia gamintojas, turėtų pakakti 10-čiai mezginio plovimų. Vėliau jo poveikis, matyt, mažiau juntamas, tiesiog lieka dėvimas jaukus mezginys.

  Alow siūlai yra standartinio kojininio metražo: 100 g/420 m.

  Siūlų kiekis mezginiui:

  • 1 porai kojinių reikia 1 vnt.
  • M dydžio megztukui reikia apie 4 vnt.
  • M dydžio liemenei reikia apie 3 vnt.
  • didesnei skarai reikia apie apie 3 vnt.
  • baktusui (trikampiam šalikėliui) reikia 2 vnt.

  Ar Aloe siūlai tinka nėriniams?

  Tikrai taip! Iš Aloe siūlų tiek smagiai mezgasi, tiek neriasi. O kokios jaukios nertos skaros gaunasi! Pabandykite, patiks (nuotraukose žemiau rasite yra įkelta viena kita nėrimo schema skarai, iš kurių tikrai gaunasi labai gražios nertos skaros). Didesnei nertai skarai, į kurią galėtumėte susisiausti, reikia bent jau 3 - 4 vnt. siūlų.

  Tad kol pavasaris dar mindžiukuoja prie durų, nedrįsdamas užeiti ir išprašyti užsibuvusios žiemos laukan, tokie ploni mieli vilnos siūlai kaip Aloe Sockwool gali būti patys geriausi bičiuliai :)

  Aloe Sockwool siūlus rasite el. parduotuvėje čia.

  ________________

  © Visos teisės saugomos. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir/ar grafinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be Mildos Gokienės išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę www.siltassiulas.lt kaip tokios informacijos šaltinį.