Mokėjimo būdai ir pristatymas

 • APMOKĖJIMAS UŽ PREKES

  Apmokėti už prekės galite:

  • per Swedbank elektroninės bankininkystės sistemą. Prie mokėjimo būdų pasirinkę "Apmokėjimas internetu", būsite nukreipti į Swedbank el. bankininkystės sistemą, kur Jums reikės tik patvirtinti jau suformuotą mokėjimo pavedimą.
  • paprastu bankiniu pavedimu į nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą. Visus duomenis, reikalingus mokėjimui atlikti, pateikę užsakymą gausite el. paštu su išankstinio apmokėjimo sąskaita;
  • grynaisiais pinigais, jei pasirenkate patys atsiimti prekes Vilniaus mieste.

   

  PRISTATYMAS

  • Pristatymas per AB "Lietuvos paštas":
  1. pristatymo kaina visoje Lietuvoje yra 1,45 €;
  2. jei Jūsų užsakymas yra 27,00 € ar daugiau, prekes siunčiame NEMOKAMAI
  3. gavę Jūsų apmokėjimą už prekes, dažniausiai jas išsiunčiame tą pačia arba sekančią dieną, bet ne vėliau kaip per 3 dienas nuo apmokėjimo gavimo;
  4. paprastai naudojantis AB "Lietuvos paštas" paslaugomis, siuntos yra pristatomos gavėjui per 2-4 darbo dienas.
  5. išsiuntę prekes, el. paštu Jums atsiųsime Jūsų siuntos numerį, kuriuo naudodamiesi galėsite sekti savo siuntos kelią www.post.lt tinklapyje. 
  • Pristatymas per LP Express arba Omniva paštomatus:
  1. pristatymo per paštomatus kaina yra 2,00 €;
  2. Jei Jūsų užsakymas yra 35,00 € ar dagiau, prekes per paštomatus Jums pritatysime NEMOKAMAI;
  3. pristatymas per paštomatsu paprastai užtrunka 1-2 d. d. Prekės išsiunčiamos gavus Jūsų apmokėjimą.
  4. Pildydami užsakymo formą, prie pristatymo būtų galėsite pasirinkite, į kurį miestą reikės siųsti ir tada sistema atidarys visą tame mieste esančių paštomatų sąrašą, iš kurio galėsite pasirinkti Jums patogiausią.
  • Nemokamas atsiėmimas mūsų biure Vilniaus mieste - esame įsikūrę Vilniuje, Ukmergės g. 315B (tikslią informaciją rasite čia), todėl pildydami savo duomenis, reikalingus užsakymui įvykdyti, galite prie prekių pristatymo pasirinkti "Atsiimsiu parduotuvėje". Tokiu atveju mes su Jumis susisieksime ir susitarsime, kada tiksliai užsuksite į mūsų biurą atsiimti savo užsakymo. 
  • Pristatymas į užsienį - prekes mielai siunčiame už Lietuvos ribų pagal AB "Lietuvos paštas" nustatytus įkainius. Dėl prekių siuntimo į užsienį, susisiekite su mumis el. paštu siltassiulas@gmail.com arba telefonu +37061559870.