Išskirtiniai ispaniški siūlai - KATIA

 • Katia gamintojas yra vienas iš tų siūlų rinkos milžinų, kurio tikriausiai pristatinėti nereikia. O tiems, kurie visgi mato Katia produkciją pirmą kartą, galime trumpai pasakyti, kad tai yra vienas didžiausių siūlų gamintojų Europoje, ne tik siūlantis viso pasaulio mezgėjoms puikius verpalus, bet ir diktuojantis siūlų rinkos madas. katia siūlai - puikūs, kokybiški, iš esmės turintys mažai sintetikos, o dažniausiai jos ir iš viso nėra. Katia asortimente rasite pačių įvairiausių siūlų: nuo klasikinių medvilnės, merino vilnos ir kitų iki pačių naujoviškiausių verpalų ir pluoštų derinių. Katia Concept kolekcija iš viso yra tikras lobis ieškantiems natūralių, prabangesnių pluoštų ar įdomesnių jų derinių. Taip gana ilgai tiesiog stebėję šį gamintoją šį pavasarį supratome, kad atėjo būtent TAS laikas, kai Katia siūlai turi atsirasti ir Šilto siūlo lentynose :)

  Šiais metais pavsario - vasaros siūlų kolekcijoje Katia pristatė dvi naujas siūlų rūšis: Silk Degrade ir Bahamas. Kadangi esame dideli siūlų ritinukų gerbėjai ir mūsų lentynose galite rasti tikrai didelį jų pasirinkimą, pamatę ritinukus su ŠILKU iš karto supratome, kad tai yra "mūsų" siūlai. Ir iš tikrųjų tas pirmas įspūdis buvo visiškai teisingas, nes dabar, kai Silk Degrade jau yra išbandyti asmeniškai, drąsiai galima teigti, kad tai yra vieni puikiausių šio sezono vasarinių siūlų rinkoje. Siūlas yra gana plonas, jame mezgant aiškiai juntamas šilkas, o viskozė kur ne kur papuošia mezginį subtiliu žvilgesiu. Mezginys yra lengvas ir turi labai gražų kritinmą. Puikus variantas vasariniai palaidinei, lengvam megztukui ir švelniai skarai. Galbūt tai yra tas siūlas iš kurio reiktų nepulti megzti vaikams greit išaugamų ir dažnai skabiamų mezginių. Šiais siūlais, mielos moterys, būtų verta pasilepinti pačioms... tiek mezgant, tiek tuo mezginiu džiaugiantis... Silk Degrade siūlai tikrai to verti. 

   

        

   

   

  Kita nauja siūlų rūšis - Bahamas - pirmiausia pakeri savo spalvomis, o vėliau sužavi ir kokybe. Tiksliau šie įspūdžiai eina kartu, kai iš lėto trauki giją iš kamuoliuko ir negali atsistebėti spalvų raštais, sąskambiais ir deriniais. Bahamas dažyti itin įdomiai, tarsi būtų ne įmerkti į dažus, o aptaškyti ir apipurkšti vasarišku spalvų lietumi. Tad megzti yra ypatingai smagu. Džiugina ir pati siūlo kokybė - minkštutėlė medvilnė puikiausiai tinka tiek suaugusiųjų, tiek vaikų mezginiams.

  Visus Katia siūlus rasite mūsų el. parduotuvėje čia.