Prekių katalogas

Neatsispyriau pagundai išbandyti garsiuosius Stone Washed siūlus. Pirmiausia pasirinkau švelnų žalią atspalvį Canada Jade 806 ir megztuko idėją mažam išdykusiam berniukui. Nesu didelė megėja megzti (ne nerti) iš medvilninių siūlu, tačiau jau nuo pirmųjų eilučių šis siūlas maloniai nustebino: tobulas medvilninis siūlas mezgimui! Stone Washed siūlų storis labai mielas ir puikiai draugauja su Nr. 3 storumo virbalais, akys gula lygiai, mezginys neskersuoja ir neturi to "skysto mezginio efekto", kuris kartais pasitaiko mezgant iš medvilnės. Jau dabar matau, kad megztukas idealiai tiks toms vasaros dienoms, kai reikės truputį šilumos. O dar smagiau yra tai, kad net atėjus rudeniui, jo nereikės padėti į spintą iki kitos vasaros. Stone Washed siūlas nėra plonas, todėl puikiai šildys net iki pirmųjų didesnių šalčių. Tačiau nepaisant šių ypatybių ir siūlo universalumo, vienas dalykas nuginkluoja visiškai - tai tas minkštumo ir švelnumo pojūtis, tad akivaizdu, jog mezginys iš Stone Washed medvilninių siūlų puikiai tiks net patiems mažiausiems. O labiau nei mezgimą mėgstantiems nėrimą abejoti nė neverta, tereikia susirasti šiek tiek storesnį vąšelį.

Šiam 3-4 metukų berniuko megztukui sunaudota 5 kamuoliukai samanų žalumo Canada Jade 806 siūlų, megzta Nr. 3 storio virbalais ir papuošta šiomis kokosinėmis sagutėmis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nors pasirodę kaip vasaros naujiena, Stone Washed siūlai - geras pasirinkimas rudeniniams mezginiams, nes siūlas yra pakankamai šiltas. Štai dar vienas megztukas iš šių siūlų. Šį kartą mezgėjos Rasos V. darbelis: kruopštus, švelnus, gražus mamai ir patogus vaikui. 

Šiam vaikiškam megztukui sunaudoti 4,4 kamuoliuko pilkų 802 Smokey Quartz ir 1,2 kamuoliuko raudonų 807 Red Jasper siūlų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manau kiekvienai mezgančiai smagu, kai siūlų likučių lieka kuo mažiau: tuomet jie neužima vietos ir negraužia sąžinė, kai norisi išbandyti naujus siūlus :) Rasa V. nuo megztuko likusius Stone Washed likučius sumezgė štai taip. Gavosi puiki, minkšta ir švelni kepurė rudenėjantiems orams.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stone Washed siūlus galite įsigyti čia.