Prekių katalogas

Softfun Denim akvarelė

 • Paėmusi šiuos medvilninius Softfun Denim mezgimo siūlus į rankas supratau, kad iš tiesų įmūsų namus, kiemus ir gatves ateina pavasaris! Medvilnė sudėtyje, lengvumas rankose ir pavasariška bundančios gamtos žaluma darė stebuklus ir vertė šypsotis net jei mezgant oras labiau panašėjo į rudenišką niūrumą... Mezgiau jausdama, kad jau labai labai greitai storoms striukėms, paltams ir megztiniams bus galima pailsėti, užleidžiant vietą lengviems pavasario - vasaros rūbams ir mezginiams. 

  Iš Softfun Denim siūlų mezgėsi labai lengvai ir greitai, siūlas smagiai slydo virbalais, skirtingo indensyvumo (denim) žaluma neleido nuobodžiauti. Juk smagu stebėti, kaip iš kamuoliuko traukiami mezgimo siūlai šiek tiek paryškėja, o tada vėl pablykšta liedamiesi mezginyje tarsi akvarelė. Taip lengvai jie ir "išsiliejo" į šį pavasarinį vaikišką megztuką. 

  Informacija mezgimui:

  • šio vaikiško megztuko dydis apytiksliai 116;
  • sunaudota 4 vnt. Scheepjes Softfun Denim mezgimo siūlų gaivios 506 žalios spalvos;
  • megzta 3 mm virbalais su šypsena veide ir pavasario laukimu širdyje.

  Scheepjes Softfun Denim mezgimo siūlus greitai ir lengvai įsigyti galima čia.      

                            

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ******************************

  Taip nutinka, kad dažniausiai Scheepjes Softfun Denim mezgimo siūlai į rankas pakliūva pavasarį. Žinoma, pirmiausia dėl to, kad jie medvilniniai. Taip pat dėl to savo žaismingų olandiškiems siūlams būdingų spalvų. O ir mezgasi iš šių siūlų greitai ir sklandžiai, tad šiek tiek padirbėjus, jau galima džiaugstis ir puoštis jaukiu mezginiu. Pasibaigus žiemai ir užsibuvus gana vėsiam ir apsiniaukusiam pavasarui, saulės ir jos lydimo vidinio džiaugsmo, šilumos ir gamtos atgimimo poreikis prasiveržė renkantis siūlų spalvą. Be to, kartu tai buvo visiškas eksperimentas, nes geltona niekada neįėjo į "mano spalvų" grupę. Bet, kaip paaiškėjo vėliau, visada verta paklusti savo vidiniam balsui, kuris beveik visada geriausiai žino, kokių spalvų mums reikia labiausiai. Nors tai kol kas yra vienintelis geltonas megztukas mano spintoje, jis taip jaukiai rado viena deriniuose su kitais rūbias, kad atrodo nebeaišku, kodėl su geltona spalva neišdrįsau paeksperimentuoti anksčiau. Tikras saulės spindulėlis :) 

  Informacija mezgimui:

  • megztukas yra 38 (M) dydžio;
  • šiam ilgesniam susegamam megztukui sunaudota 8 vnt. Scheepjes Softfun Denim siūlų geltonos 518 spalvos;
  • megzta 3 mm virbalais;
  • prieš tiksliai pasiskaičiuojant mezginiui reikalingą akių skaičių, verta išsimegzti, išsiskalbti ir išsidžiovinti pavyzdėlį, nes siūlai yra linkę vos vos patįsti;
  • mezginys jaukus ir gana šiltas, teikia daugiau šilumos nei įprasti medvilniniai mezginiai;
  • dėl nevienodo siūlo spalvos intensyvumo, mezginys išsimargina šviesesniais ir tamsesniais dryželiais.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  O čia Agnės megztos juostelės ant ausyčių mergaitėms iš Softfun Denim nuostabios koralų radudonumo spalvos 505. Abiems juostelėms užteko 1 kamuoliuko.