Prekių katalogas

Sunkissed - saulės nubučiuota vasara!

 • Scheepjes Sunkissed mezgimo ir nėrimo siūlai - yra viena iš 2015 m. vasaros šio olandų gamintojo naujienų, suvyti iš 100% paprastos (nemerserizuotos) medvilnės. Kai šie siūlai pagaliau mus pasiekė, geros nuotaikos pakako visa dienai: spalvos buvo tokios aiškios, grynos ir gražios, kad norėjosi čia pat imti ir megzti. O siūlo spalvos margumas suteikė jiems dar daugiau žaismingumo. Kiekvienas mūsų visada žiūrėdami į siūlus turim savo mylimiausias spalvas, į kurias pirmiausia krypsta mūsų akys. Taip buvo ir šį kartą, tačiau pastebėjau, kad žiūrėdama į Sunkissed siūlus įsivaizdavau mezgimo projektą iš esmės iš kievieno atspalvio.

  Žiūrint į margesnius mezgimo siūlus, visada labai rūpi pamatyti, kaip tas margumas išsidėsto mezginyje, todėl įkeliu kelis pavyzdėlius, kaip tas saulės nubučiuotas margumas dėliojasi. Man puikiai tiko 2,5 mm virbalai. 

  Spalva 05 Seaside (liet. - pajūris) - labai įdomi spalva, nei mėlyna, nei violetinė, kažkiek primenanti užburiantį levandų mėlynumą:

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  O čia tarsi smėlio smiltelės spalva 02 Sand dunes (liet. - smėlio kopos):

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Įdomus derinukas ieškantiems šio to išskirtinio - spalva 05 Seaside ir spalva 11 Peach Ice:

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Beje, Sunkissed siūlai puikiai dera su Cotton 8 medvilniniais mezgimo siūlais, o tai dar išplečia pasirinkimų ir įmanomų derinių ratą.

  Derinukas iš 05 Seaside, 02 Sand Dunes ir Cotton 8 siūlų dramblio kaulo spalvos 501.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Visas Scheepjes Sunkissed spalvas rasite čia.

  Visas Cotton 8 siūlų spalvas rasite čia.