Prekių katalogas

Margaspalvė kojinėms skirtų siūlų magija

 • Visada pagalvoju, kaip gerai toms, kurios moka, o svarbiausia mėgsta megzti kojines. Juk specialiai kojinėms skirtų siūlų, suvytų iš 75% vilnos ir 25% poliamido dėl tvirtumo ir esančių "klasikinio metražo" (50 g/210 m arba 100 g/420 m), spalvų margumas taip traukia akį ir juos taip norisi išbandyti! Džiugu tai, kad šie "kojininiai" siūlai yra gaminami puikios pokybės ir gali būti pritaikomi patiems įvairiausiems tiek nertiems, tiek megztiems projektams. 

  Šios skaros idėja atsirado tik dėl Strompegarn Magic siūlų spalvų. Tas keistas elektrinės žalios-tamsių alyvų-ryžos-pilkos-violetinės spalvų derinys buvo toks įdomus ir traukiantis, kad pasidaviau jo magijai ir paėmus vąšelį mano skara ėmė po truputį didėti. Beje, tokį nėrinį yra visada labai smagu turėti, jį galima po truputi nerti net šalia kitų mezginių, nes visada gali pasiimti su savimi ir kur nors radus minutę laisvo laiko, šiek tiek "panerti", daug negalvojant, neskaičiuojant akių ir nemodeliuojant pačio mezginio. Žinoma, tą galima daryti ir mezgant kojines. Tebūnie tai kiekvienos mūsų pasirinkimas.

  Po tikrai nemažai idėto darbo, pagaliau turėjau skarą - tikrai pakankamai didelę, minkštą, jaukią apsigaubti tiek klasikiniu būdu, tiek daugiau apsivyniojant kaip stilingą "susiaustinį" aksesuarą. O spalvos? Spalvos nėrinyje atsiskleidė ypatingai! Jos nuolat nepaliaujamai keitė viena kitą ir išsiliejo tarsi akvarelė. Tikra siūlų magija...!

  Informacija mezgimui:

  • Šiai nertai skarai prireikė 7 vnt. Strompegarn Magic siūlų 7750 spalvos;
  • skaros dydis: 175 cm x 130 cm x 130 cm;
  • nerta 2,5 mm vąšeliu;
  • toks nėrinys puiki išeitis toms, kurios žavisi margaspalviais siūlais kojinėms, tačiau nemėgsta megzti pačių kojinių.
  • skaros nėrimo schema: