Prekių katalogas

Cukriniai kamuoliukai arba trečias kartas

 • Rūta mezga toliau. Ir šį kartą mezginiuose ima jaustis artėjančios vasaros užuominos, nors rankose - vilnos siūlų kamuoliukai. Gal šilko pumpurėliai nuteikia taip žaismingai? O gal siūlų spalva nukelia į vasaros naktį po tamsiu kupinu žvaigždžių dangumi? Bet kuriuo atveju, kai kartu susipina mintys ir siūlai, gaunasi labai žavus "cukruotas" ir kvepiantis atostogomis derinys :)

  "Tikriausiai paklausite, kodėl pavadinime minimas „trečias kartas“. Viskas labai paprasta – tai trečias projektas, kurį mezgiau iš puikiųjų Hjertegarn Wool Silk siūlų. Pirmieji du mezginiai puikiai pavyko ir yra labai mylimi, todėl ir šį kartą akys krypo link Wool Silk „cukruotų“ kamuoliukų. Ir tikrai šie siūlai verti dėmesio, nes jų puiki sudėtis ir kokybė - siūlų kamuoliukai su baltais šilko intarpėliais, kurie suteikia tvido efektą. Atrodo, kad pagrindinė siūlo spalva pabalinta pirmosios šalnos kristalais... o gal siūlų fėjos apibarstė juos cukrinėmis fantazijų dulkelėmis?

  Gražios ir gaivios spalvos taip ir traukia akį. Mėlyna man - atostogų spalva, todėl ją ir rinkausi :) Jūra, dangus, horizontas! Artėja kelionių, atradimų bei naujų potyrių metas. Daugelis mūsų, mezgančiųjų, turi tikrai ne vieną ir ne du megztukus, bet į kelionę šį tikrai pasiimčiau. Net ir atkeliavus šilumai į mūsų kraštus, bus vis dar vėsūs ankstyvi rytai. O ir žinant lietuvišką vasarą, net ir šilčiausios dienos pavakarę prireikia ko nors šilto ant pečių. Wool Silk siūlai ploni ir šilti, todėl megztukas sėkmingai šildys vėsesnį vakarą. Iš pirmo žvilgsnio jis labai paprastas, bet su keliomis įdomesnėmis detalėmis (razinkomis) nugaroje ir rankovių apačioje. Atvirą priekį galima susegti sage ar sujuosti dirželiu.

  Šis siūlas nereikalauja įmantraus rašto, tad lygus mezgimas – pats geriausias fonas atsiskleisti siūlo grožiui. Nuo savęs šiame modelyje pridėjau ilgesnes rankoves ir šiek tiek pakeičiau jų konstrukciją. Taip pat paiilginau ir patį megztuką. Labai geras jausmas, kai supranti, kad gali pati susikurti sau tinkamą modelį. Jau imu nekantrauti ir laukti atostogų!

  Apie Wool Silk siūlus trumpai:

  • tinka propaguojantiems ekologiją;
  • plaunant megztuką rankomis vanduo pakeitė spalvą, tapo melsvas;
  • po skalbimo mezginys puikiai išlaikė norimą formą;
  • siūlai švelnūs (mano subjektyvia nuomone);
  • siūlai tiktų tekstūriniam arba lygaus mezgimo raštui;
  • labai gaivios spalvos;
  • labiau tinkami virbalams nei vąšeliui;
  • 100% rekomenduoju.

  Infirmacija apie mezginį:

   Linkiu išragauti visus „cukruotus“ kamuoliukus!

  Rūta"