Prekių katalogas

Organic Trio ritmu

 •  "Ar seniai lankėtės gerame koncerte ar muzikiniame renginyje? Puikius garsų sąskambius galite ne tik išgirsti besiklausydami muzikos, bet ir pajusti srūvant tarp pirštų megzdami šiais siūlais. Organic Trio galima drąsiai lyginti su gera, laiko patikrinta muzika, kuri privers įsiklausyti tiek mažą, tiek jauną, tiek ir subrendusį žmogų.

  Puikioji Organic Trijulė - tai merino vilna, medvilnė ir šilkas. Taigi, šiuos neišskiriamuosius galėčiau palyginti su gerai susigrojusiu ir daug metų koncertuojančiu bei neabejotiną sėkmę turinčiu trio. Pirmuoju smuiku virtuoziškai groja merino vilna. Jai akomponuoja ir papildo nuostabiais sąskambiais fortepijonas - medvilnė. Šilkas? Šilkas kaip nuostabi fleitos ar arfos melodija pabrėžia ir sudeda taip kartais reikiamus akcentus. Šiuo atveju, tai tvidiniai intarpėliai arba siūlo nelygumai. Šie intarpai suteikia siūlui papildomą atspalvį ir tvidiškumo efektą.

  Kaip ir būna tokiais atvejais, siūlui labai greitai atsirado ir modelis (DoubleV) Palaidinė - liemenė labai universali: gali būti nešiojama ir priekiu, ir nugara bei ant marškinėlių arba kaip vasaros palaidinė. Modelis labai paprastas – stačiakampis su paliktu tarpu kaklo iškirpimui. Tai projektas, kurį galima megzti atsipalaidavus ir prie TV, ir kelionėje. Tiesa, dar vienas labai geras dalykas, tai šiais siūlais galima megzti ir didesnio numerio virbalais (mezgiau net 5mm storio virbalais) ne tik gamintojo rekomenduojamo storio. Tat mezgėsi kada greitai.:)
  Pasirinkę šiuos kamuoliukus, patirsite tikrą Organic Trio teikiamą mezgimo malonumą, kurdamos bet kokį mezginį sau ar kitam.

  Linkiu patiems išbandyti, ką reiškia megzti Organic Trio ritmu!

  Apie Organic Trio siūlus trumpai:

  • ekologiški ir sertifikuoti siūlai;
  • plaunant palaidinę rankomis vanduo pakeitė spalvą, tapo melsvas;
  • po skalbimo, būtinai džiovinkite blokuojant (t.y. suteikiant norimą formą ant pagrindo);
  • pakankamai švelnūs (visiškai subjektyviu Rūtos vertinimu) - tinka jautrios odos žmonėms ir mažyliams; po skalbimo švelnėja.
  • siūlai tiktų bet kokiam raštui;
  • tinkami tiek virbalams, tiek vąšeliui;
  • tikrai rekomenduoju, nes dar ir puikiai nešiojasi gaminiai.

  Informaciją apie mezginį:

  Rūta"