Prekių katalogas

Arezzo lin - elegantiška lininė vasara

 • Vasaros visi mes laukiame dėl daugelio priežasčių: saulė, maudynės ežeruose, pasivaikščiojimas pajūriu, smėlio smiltelės ar vešli žolė po basomis kojomis, lengva suknelė, skanūs ledai, giedras dangus, atostogos... Be viso šito gėrio, aš pavasario ir vasaros laukiau dar ir dėl to, kad "Šilto siūlo" lentynose pagaliau galėtų atsirasti tikri, lengvi ir gaivūs vasariniai mezgimo siūlai Arezzo lin, beveik lygiomis dalimis suvyti iš trijų puikių pluoštų: lino, medvilnės ir bambuko. Kai jie pagaliau atkeliavo, pajutau, kad vasara jau nebe už kalnų.

  Kiekvieni atkeliavę mezgimo siūlai su savimi tarsi atsineša ir savo "aurą". Imi iš karto mintimis bėgti per projektus, mezginius ir nėrinius, kurie galėtų tiems siūlams tikti, ir intuityviai pieši žmogų, kuriam tie projektai būtų skirti. Įdomu. Net labai. Iš vienų siūlų tuojau matai pačius jaukiausius mezginius vaikams, iš kitų - elegantiškas sukneles, dar kiti, atrodo, prašyte prašose laisvo stiliaus megztuko. Atvažiavę naujieji Arezzo lin dvelkte dvelkė moteriškumu ir elegancija. Spalvos buvo maloniai prigesintos, atrodė, kad į kiekvieną jų žiurima per lininį šydą. Kiekvienas kamuoliukas turėjo subtilų žvilgesį (ne blizgesį, o būtent, žvilgesį). Ir mintyse jau dėliojau vasaros, moteriško megztuko ir elegantiškos plačiabrylės skrybėlės derinį...

  Mezgimo iš Arezzo lin siūlų ypatybės

  Taig praėjus kelioms savaitėms, vieną gražų pavasario savaitgalį jaukiai sėdėjau ant suoliuko po žydinčia kriauše ir dėliojau pirmąsias savo būsimo megztuko eilutes. Spalvą išsirinkti šį kartą nebuvo sunku, nes šis lengvas žalsvas 393 atspalvis man jau seniai labai patiko. Kol išsirinkau mielaiusią raštą, prisipažinsiu, teko numegzti nemažą šalikėlį... bet po to galiu paliudyti, kad šių siūlų mezginyje savitai gerai žiūrisi tiek kiauraraščiai, tiek pynės, tiek šiaip gerų - blogų akių kompozicijos.

  Nors kamuoliuke dėl lino sudėtyje Arezzo lin siūlai atrodo kiek kietesni, tačiau mezgant tas kietumas žymiai sumažėja, o pagarinus lygintuvu arba išskalbus - visai išnyksta. Mezginys turi gražų kritimą. Įsivažiavus, mezgasi greitai ir smagiai. Ir vasara jau tikrai ne už kalnų :)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Po kurio laiko intensyvaus, bet malonaus darbo, megztukas atrodė vasariškas, minkštas ir jaukus.

  Apytiksliai 38 dydžiui prireikė 6,5 kamuoliukų Arezzo lin siūlų, mezgiau 2,5 mm virbalais.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  O čia keli gamintojo Hjertegarn siūlomi megztukai Arezzo lin siūlams.

  Dūminė violetinė spalva 344

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Lino spalva 301

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Garstyčių geltona spalva 339

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Pelenų rausva spalva 390

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Visas Arezzo lin mezgimo siūlų spalvas rasite čia.