Hjerte Fine ir Invicta Colour draugystė

  • Šie du vilnoniai mezgimo siūlai (Hjertegarn Hjerte Fine 3810 ir Scheepjeswol Invicta Colour 959) susidraugavo visiškai spontaniškai. Nors jie seniai gulėjo ant gretimų lentynų ir per pagarbų atstumą stebėjo vienas kitą, mintis juos "sudryžuoti" viename mezginyje kilo netikėtai. Mažam berniukui reikėjo plono, vilnonio megztuko, kad darželyje būtų šilta, bet ne per karšta. Vienas turėtas panašaus storio labai pasiteisino. Aišku mažiukas kaip tikras vyras be jokių didesnių stilistinių pretenzijų dar ilgai būtų žingsniavęs į darželį su tuo pačiu megztuku, bet man nepaprastai reikėjo įvairovės. O taip pat ir šiek tiek saulės, kai aplink už lango visą dieną tokia vienoda pilkuma... Tad geltonas 100% vilnos Hjerte Fine siūlas intuityviai atsidūrė rankose. Ir jau traukdama jį nuo lentynos mintyse piešiau dryžiukus: vieną geltoną, o kitą vis iš lėto besikeičiantį, nuspalvinantį rūbelį ir mano mezgimo procesą pačiomis gražiausiomis spalvomis. 2,5 mm storio virbalai atsidūrė rankose, 68 akys mezginiui buvo uždėtos ir mezginuko nugarytė gana greitai buvo baigta. Nors Invicta Colour siūlo gija yra vos vos plonesnė, bet šie siūlai kartu dera pakankamai gerai. 

    Rezultatas buvo pasiektas gana greitai, nes megzti buvo ypatingai malonu, smagu ir greita. Megztukas gavosi labai gero storio: ne pats ploniausias, bet ir ne storas, lengvas ir patogus. Tad kol pavasario saulė po truputį dar tik bunda už pilkų žiemiškų debesų, šildysimės geltonomis vilnos spalvomis.

    Tai apytiksliai 104 -110 dydžio vaikiškas megztukas. Jam reikėjo beveik 2 Hjertegarn Hjerte Fine geltonos spalvos 3810 kamuoliukų ir nepilnos 1 spalvingos Invicta Colour 959 sruogos. Megzta 2,5 mm virbalais.