Luxury 4 Ply

 • Sudėtis: 40% merino vilna, 40% angoros vilna, 10% kupranugarių jauniklių vilna, 10% kašmyras 
  Svoris, ilgis: apie 50 g/ 200 m 
  Rekomenduojamų virbalų storis: 2,5 - 3 mm 
  Mezgimo tankis: 10 x 10 = 26-27 akių x 38 eilių 

  Luxury 4 Ply - prabangūs mezgimo siūlai, suvyti iš ypatingų pluoštų: merino, angoros, kupranugarių jauniklių ir kašmyro vilnų, atkeliavę iš itin tolimo Škotijos kampelio - Skye salos. Jie yra ypatingai minkšti ir švelnūs, turintys nedidelį pūką. Luxury 4 Ply mezgimo siūlai yra dažyti rankomis talentingosios Evos Lambert, naudojant tik natūralias dažymo priemones (indigo, kampešmedį, įvairių pievų gėlių žiedus, dažymui naudojamų augalų šaknis ir kt.) Kievienas Shilasdair Luxury 4 Ply mezgimo siūlų spalvų paletės tonas yra įkvėptas nuostabios Škotijos Skye salos gamtos, kiekviena siūlų sruoga unikali, kurioje ta pati spalva tarsi pulsuoja skirtingu intensyvumu, kuris gali būti išgaunamas tik dažant rankomis. Ant kiekvienos siūlų sruogos etiketės rasite nuotrauką ir aprašymą to, kas Evą įkvėpė sukurti būtent vienokį ar kitokį atspalvį bei kokią natūralią dažymo priemonę naudojant jis yra išgautas. Luxury 4 Ply mezgimo siūlai puikiai tinka ploniems šiltiems megztukams, švelnutėms prabangioms skaroms ar šaliams megzti.

  Pastabos:

  • Kadangi šie mezgimo siūlai yra dažyti rankomis naudojant natūralias priemones, skirtingų dažymo partijų tos pačios spalvos atspalvis gali skirtis, todėl rekomenduojama iš karto įsigyti pakankamą kiekį siūlų Jūsų projektui. 
  • Dėl naudojamų natūralių dažymo priemonių, pirmą kartą skalbiamas mezginys iš šių siūlų, yapč ryškesnių spalvų, gali "leisti" spalvą.
  • Rekomenduojama skalbti tik rankomis, ypač švelniai, vėsiame vandenyje.

  Daugiau apie Shilasdair gamintoją ir visą šios nuostabios šeimos kompanijos filosofiją ir istoriją, galite pasiskaityti čia.

  Kaip Shilasdair mezgimo siūlai atrodo mezginyje, galite pamatyti čia.
   

  Prekių nėra.