Prekių katalogas

Wooly Cotton

 • Sudėtis: 57% medvilnė, 43% merino vilna (superwash)
  Svoris/ilgis: 50 g/140 m
  Rekomenduojamų virbalų/vąšelio storis: 2 - 3 mm (mes rekomenduojame ne plonesnius kaip 3 mm)
  Mezgimo tankis: 10x10 cm = 22 akių x 30 eilių

  Wooly Cotton - tai nauji, visiškai kitokie ir dar nematyti merino vilnos ir medvilnės mezgimo siūlai. Paprastai vilnos ir medvilnės pluoštai šiek tiek skirtingai priima dažus, todėl dažniausiai susivijusios vilnos ir medvilnės gijos suteikia siūlams tam tikrą nežymų margumą daugelio gamintojų panašaus tipo siūluose. Šis bulgarų gamintojas visiškai naujai pažvelgė į šiuos pluoštų skirtumus. Performance Wooly Cotton siūluose ne tik nesistengiama išgauti kuo vienodesnės gijų spalvos, o priešingai - viename kamuoliuke yra suvytos visiškai skirtingų atspalvių gijos ir taip Jums pateikiami tobulai melanžiniai spalviniai variantai. Raibi siūlų kamuoliukai kviečia kurti pačius žaismingiausius mezginius! Wooly Cotton siūluose medvilnės yra šiek tiek daugiau nei vilnos, tad siūlai ypatingai tinka pavasario, vasaros mezginiams arba žmonėms, kuriems net ir šaltuoju metų laiku nereikia itin šiltų mezginių. Merino ir medvilnės siūlai puikiausiai tinka vaikų mezginiams ir išlieka vieni pačių populiariausių mezgimo siūlų ištisus metus. Wooly Cotton siūlai yra švelnūs ir malonūs dėvėti.

  Wooly Cotton mezgimo siūlai turi Oeko-Tex ® Standart 100 sertifikatą, kuris liudija, jog ši produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. 

  Pagal gamintojo rekomendacijas, mezginius iš Wooly Cotton siūlų galima skalbti skalbyklėje švelniu režimu +30C temperatūros vandenyje.

  Kaip Wooly Cotton siūlai atrodo mezginyje, galite pamatyti čia.

  Prekių nėra.