Prekių katalogas

Cotton Tart

 • Sudėtis: 95% perdirbta medvilnė, 5% poliesteris
  Svoris/ilgis: min 500 g/900 m
  Rekomenduojamų virbalų storis: 2,5 - 3,5 mm

  Cotton Tart - tai storesnės perdirbtos medvilnės siūlų ritinukai, įkvėpti harmoningų rimstančios gamtos ir atkeliaujančio rudens spalvų. Jų gija suverpta taip pat kaip daugelio Jūsų išbandytų Souffle siūlų. Cotton Tart ritinukuose menkas poliesterio siūlelis yra apsivijęs medvilnines gijas, tad nerti ar megzti iš tokių siūlų visuomet patogu: visada sklandžiai virbalu ar vąšeliu "pakabinsite" visą giją ir nerekės vis sugįžti atgal, norint surinkti praslydusius plaušelius. Taip pat toks gijos formavimo būdas suteikia mezginio ar nėrinio išvaizdai subtilaus grublėtumo, išskirtinumo. Šiuose ritinukuose kartu derinami melanžiniai (margi) atspalviai. Mezgant tarsi liejant akvarėle vienos spalvos persipina su kitomis taip kurdamos vientisus spalvinius etiudus Jūsų mezginiuose. Iš Cotton Tart ritinukų gali būti tiek mezgama, tiek neriama, o projektų įvairovė priklauso tik nuo Jūsų norų ir išmonės. Ši medvilnė tinkama šiek tiek storesniems megztukams, palaidinėms, suknelėms, pledukams, skaroms, šaliams, susiaustukams ir kitoms rūbų ar internero idėjoms. Galima megzti tik iš Cotton Tart ritinukų arba derinti juos su Silk Kid Mohair ar Alpaca 400 plonu siūleliu. Sudėjus su mohera, gautųsi didžiulė pasakiško jaukumo ir spalvinių derinių skara, į kurią susisiautus galėtume gerti arbatą mėgautis vėstančių orų ramumu.

  Pastebėjimai:

  • gamintojas šiems ritinukams rekomenduoja 4 - 5 mm virbalus, tačiau mums atrodo, kad 2,5 - 3,5 mm storio visiškai pakanka. Jei norite retesnio mezginio arba kuriate kažką, kam nėra reikalinga tvirtesnė forma, galite išbandyti ir storesnius virbalus.
  • gamintojas nurodo, kad ritinuke yra mažiausiai (min) 500 g siūlų. Atsitiktine tvarka paėmę pasvėrėme kelis ritinukus ir juose radome 600 ir daugiau gramų siūlo, tad pirkdami Jūs gausite ne mažesnius nei 500 g siūlų ritinukus.