Prekių katalogas

Cotton Cake

 • Sudėtis: 100% minkšta medvilnė
  Svoris/ilgis: 250 g/1000 m
  Rekomenduojamų virbalų storis: 2,5 - 3 mm 

  Cotton Cake - puikūs, išraiškingų spalvų grynos medvilnės siūlų ritinukai, tinkantys tiek mezgimui, tiek nėrimui. Ritinuke viena po kitos palaipsniui pasikeičia trys spalvos. Spalvų perėjimai yra sukuriami palengva keičiant vienos spalvos gijas kitomis, todėl spalviniai perėjimai mezginyje gaunasi gana švelnūs. Cotton Cake siūlai svyti iš itin minkštos, kokybiškos medvilnės. Ritinukai tinkami palaidinėms, lengviems vasariškiems megztukams, suknelėms, skaroms, įvairiems vaikiškiems mezginiams. 

  Jei Jūsų mezgimo ar nėrimo sumanymui vieno Cotton Cake ritinuko yra mažai, o dviejų per daug ( jei reikia daugiau konkrečios spalvos projekto išbaigimui, idėjų rankovėms išmegzti ir pan.), galite prie jo puikiausiai priderinti Cairo siūlų kamuoliuką. Cairo siūlai - tai ta pati medvilnė, iš kurios yra gaminami Cotton Cake ritinukai: jų ir Cairo siūlų storis yra tas pats, tik Cairo gija yra šiek tiek labiau sukta, tačiau tai netrukdo šiuos siūlus derinti kartu (nėrimo projektuose gijų suktumo skirtumo apskritai nesijaučia). Kaip jau žino mūsų parduotuvės klientės, turint siūlų ritinukus ir prie jų derančius vienspalvius kamuoliukus, atsiveria beveik neribotos mezgimo bei nėrimo galimybės, o tai juk visada taip smagu! :) 

  Pastebėjimai:

  • tinka tiek megzti vien iš Cotton Cake siūlų, tiek pridėti prie jų plonytį viskozės, moheros ar alpakos siūlelį;
  • jei pamatysite, kad mezgant siūlai linkę skersuoti, pervyniokite juos iš ritinio į kamuolį vieną ar du kartus ir skersavimo problema išsisprendžia (patikrinta asmeniškai).

  Siūlų kiekis mezginiui:

  • moteriškai M dydžio palaidinei trumpomis rankovėmis reikia 1 ritinuko;
  • moteriškam M dydžio megztukui reikia 2 ritinukų;
  • M dydžio suknelei reikia 2 - 3 ritinukų;
  • skarai pakanka 1 ritinuko.

          

  Prekių nėra.