Prekių katalogas

Wooly Cotton Space

 • Sudėtis: 57% medvilnė, 43% merino vilna (superwash)
  Svoris/ilgis: 50 g/140 m
  Rekomenduojamų virbalų/vąšelio storis: 2 - 3 mm (mes rekomenduojame ne plonesnius kaip 3 mm)
  Mezgimo tankis: 10x10 cm = 22 akių x 30 eilių

  Wooly Cotton Space - tai nauja Wooly Cotton šeimos merino vilnos ir medvilnės siūlų rūšis, dovanojanti Jūsų mezginiams itin subtilų savitą margumą, o Jums - tikrą mezgimo džiaugsmą. Kaip ir Wooly Cotton siūluose čia merino vilnos ir medvilnės gijos yra dažytos skirtingo kontrasto spalvomis ir dar papildomai numargintos daugiau ar mažiau artimais atspalviais. Margi siūlų kamuoliukai kviečia kurti pačius žaismingiausius mezginius! Wooly Cotton siūluose medvilnės yra šiek tiek daugiau nei vilnos, tad siūlai ypatingai tinka pavasario, vasaros mezginiams arba žmonėms, kuriems net ir šaltuoju metų laiku nereikia itin šiltų mezginių. Merino ir medvilnės siūlai puikiausiai tinka vaikų mezginiams ir išlieka vieni pačių populiariausių mezgimo siūlų ištisus metus. Wooly Cotton Space siūlai yra švelnūs ir malonūs dėvėti.

  Wooly Cotton Space mezgimo siūlai turi Oeko-Tex ® Standart 100 sertifikatą, kuris liudija, jog ši produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams.

  Pagal gamintojo rekomendacijas, mezginius iš Wooly Cotton Space siūlų galima skalbti skalbyklėje švelniu režimu +30C temperatūros vandenyje. 

  Prekių nėra.