ONION

 •  

  ONION - tai nedidelis, bet labai įdomus, susijęs su ekologija Danijos gamintojas. Ši kompanija buvo įkurta vienos moters, kūrusios iškarpas ir modelius vaikų ir suaugusiųjų rūbams. Vėliau, verslui vystantis, žymią dalį pradėjo užimti ne tik modelių kūrimas, bet ir medžiagos, įvairūs aksesuarai bei mezgimo siūlai. Dabar ONION yra šeimos kompanija, itin stipriai susijusi su ekologija ir natūralumu. Sukurtą ir vis didėjančią ONION mezgimo siūlų kolekciją sudaro tik natūralūs pluoštai, tiekiami tik patikrintų didelę patirtį turinčių tiekėjų iš pačių geriausių ūkių. Įvairios vilnos atkeliauja tik iš tų fermų, kuriose gyvūnai yra laikomi tinkamomis, geromis, rūpestingomis sąlygomis. Besidominti ir besirūpinanti ekologija kompanija itin vertina dilgeles kaip vieną iš augalinių pluoštų, nes dilgėlės pačios savaime yra švarus augalas, kurio auginimui iš esmės nenaudojami pesticidai (jau greičiau bus priešingai - ūkininkai naudos chemikalus, kad išnaikintų dilgėles, o ne kad jos geriau augtų ir vešėtų). Visi ONION gamintojo mezgimo siūlai yra verpiami Italijoje.

   

   

   

  Organic Wool + Nettles - tvirti, švelnūs, gerai laikantys formą mezgimo siūlai su dilgėlių pluoštu. Tinka ieškantiems vėsesnių vilnos siūlų.

  70% ekologiška vilna, 30% dilgėlės

  50 g/160 m

  Kaina: 5.50 €


   

   

   

   

   

  Alpaca + Merino Wool + Nettles - ypatingai minkšti, purūs, pūkuoti ir švelnūs mezgimo siūlai, suvyti iš alpakos (superfine), merino vilnų bei dilgėlių pluošto.

  50% merino vilna, 30% superfine alpakos vilna, 20% dilgėlės

  50 g/175 m

  Kaina: 6.90 €