Prekių katalogas

Twins

 • Sudėtis: 55% vilna, 45% akrilanas
  Svoris, ilgis: 150 g/270 m
  Rekomenduojamų virbalų storis: 5 - 5,5 mm
  Mezgimo tankis: 10 x 10 cm = 17 akių x 23 eilių (mezgant rekomenduojamais virbalais) 

  Twins - dar vieni ypatingai įdomaus netradicinio marginimo siūlai Katia asortimente ir mūsų parduotuvėje. Tai yra tie siūlai - staigmenos, kai paėmęs kamuoliuką į rankas vien žiūrėdamas į jį tikrai nesuprasi, kokio mezginio tikėtis. Pirmiausia Twins siūlai yra marginti ilgais ramiais spalviniais perėjimais, kurie palengva spalvina mezginį subtiliais tonais. Spalvos palengva keičia viena kitą be griežtų ribų, nesudarydamos dryžių, tiesiog ramiai įsiliedamos viena į kitą. Tačiau kūrybinis mezgimo malonumas čia nesibaigia. Priešingai, jis tik prasideda :)  Šios ramios spalvos kaitaliojasi su ryškesniais (juodais, tamsiai rudais, žaliais ar pilkais) intarpais ir gijomis, kurios ilgus spalvinius perėjimus ir visą mezginį papuošia ryškiais brūkšniniais akcentais. Gautųsi kažkas panašaus, jei Jūs švariame popieriaus lape pirmiausia išlietumėte kelių spalvų akvarelę, išdžiovintumėte, o tada padažę plunksną į tušą sudėliotumėte kontūrus ir akcentus. Rezultatas ypatingai išraiškingas ir labai meniškas. Twins pusvilnės siūlai minkšti, malonūs, neturi ryškesnio kandimo, tad tinka įvairiausiems mezgimo sumanymams tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tai nėra itin "lašininis" mezginys, tačiau neplonas ir dė to mezgasi pakankamai greitai. Kaip tik spėsite pasipuošti iki pirmų rimtesnių šalčių :)

  Siūlų kiekis mezginiui:

  • M dydžio megztukui reikia 3 vnt., mezgant didesniais (6 mm) virbalais arba 4 vnt. mezgant plonesniais (5 - 5,5 mm) virbalais. Megztukai gamintojo pavyzdžiuose yra megzti 6 mm virbalais ir sunaudota po 3 vnt. Twins siūlų;
  • vaikiškam mezginiui reikia apie 2 vnt. siūlų;
  • šalikui (mezgant storesniais 6 mm virbalais) reikia 1 vnt. 
  • šaliko ir kepurės komplektui reikia 2 vnt. siūlų.

  Pastebėjimas: šiais siūlais galima megzti ir ratu nuo viršaus, ir įprastai nuo apačios atskiromis dalimis. Mezgant atskiromis dalimis, spalviniais parėjimai gaunasi ilgesni ir tuomet juose (kaip ramesniame fone) galbūt kiek ryškiau ir gražiau atrodo ryškūs tamsesni brūšneliai.

     

  Prekių nėra.