Lola 3 ply/150 g

 • Sudėtis: 50% medvilnė, 50% akrilanas
  Svoris/ilgis: 150 g/750 m
  Rekomenduojamų virbalų/vąšelio storis: 2,5 mm

  Lola - tai ypatingų spalvinių derinių ir be galo gražių jų perėjimų iš vieno į kitą gaivūs ir lengvi pavasario - vasaros 3 gijų mezgimo bei nėrimo siūlai, susukti į nemažus 150 g/750 m ritinėlius. Vokiečių kompanija Garn Manufaktur siūlo tiek standartizuotus, atrinktus ir pritaikytus daugiau didmeninei prekybai spalvinių variantų siūlus, tiek aukštesnio lygio liniją, kurią sudaro daugiau kaip 300 pačių subtiliausių ir unikaliausių spalvinių derinių, kurie gali būti susukami pačiais įvairiausiais kiekiais bei storiais ir kuriuos kompanijos darbuotojai imasi gaminti tik gavę konkretų užsakymą. Be galo mylėdami spalvas ir išskirtinius siūlus bei itin vertindami savo parduotuvės klientų puikų ir išlavintą skonį, pristatome būtent šios unikalesnės linijos Lola mezgimo bei nėrimo siūlus. Šie siūlai yra ne masinis mašininis produktas, visi spalvų pakeitimai yra atliekami rankomis, tad į Jūsų rankas patenka tikra aukštos kokybės gryna vokiška prekė. Beribė šios kompanijos fantazija leidžia pasinerti į tikras spalvų, tonų ir pustonių subtilybes ir kurti pačios įdomiausius ir išskirtiniausius rankdarbius.

  Jūsų pasirinkimui siūlome ne tik didelius 200 g, bet ir šiek tiek mažesnius 150 g/750 m 3 gijų ritinėlius. Šie siūlai tinka tiek mezgimui, tiek nėrimui. Siūlai prasideda viena spalva ir švelniai keisdamiesi kamuoliukui baigiantis pereina į visiškai kitą spalvą.

  Mezginius iš šių siūlų galima skalbti skalbimo mašinoje iki 40 laispnių temperatūroje. 

  Kaip šie siūlai atrodo mezginyje, galite pamatyti čia.

  Reiklaingas siūlų kiekis pagal mūsų parduotuvės klienčių mezginius:

  • M (38-40 d.) suknelei be rankovių ar trumpomis rankovėmis reikia 2 vnt. po 150 g/750 m. Suknelė apytiksliai gaunasi šiek tiek žemiau kelių.
  • M (38-40 d.) dydžio palaidinei ne ilgomis rankovėmis reikia 1 vnt. po 150 g/750 m.
  • didesnė L dydžio suknelė numezgama iš 3 vnt. po 150 g/750 m.
  • nertai skarai, kurios visiškai pakanka apsivyti apie kaklą, reikia 1 ritinėlio po 150 g/750 m. Iš 2 ritinėlių po 150 g/750 m išeina nemaža, pakankama apsigaubti per pečius nerta skara
  Lola 3 ply/150 g Iceberg 3578
  Likęs kiekis
  2