Poema

 • Sudėtis: 100% merino vilna (extrafine)
  Svoris, ilgis: 150 g/600 m
  Rekomenduojamų virbalų storis: 3,5 - 4,00 mm (3,5 mm virbalai puikiai tinka skaroms, o megztukui rekomenduotume 2,75 - 3,00 mm virbalus)

  Poema - tai grožis, elegancija ir kokybė. Poema - ypatingai sukurti siūlų ritinukai, neturintys nei mazgų, nei kitų gijų sujungimo požymių, tačiau leidžiantys mums mėgautis nuostabiai nejučia besikeičiančiomis spalvomis. Siūlai yra puikios kokybės, ypatingai minkšti ir be galo švelnūs (tikrai neturi kandimo pojūčio), tad tinka ir jautriems vilnai žmonėms. Poema siūlai yra vienos gijos ir spalviniai perėjimai yra kuriami ne nutraukiant vieną giją ir pririšant kitą, o tiesiog vis po truputį daugiau įverpiant vienos spalvos ir mažinant kitos, todėl ribos tarp spalvų paprasčiausiai nėra. Poema siūlai yra tikras meno kūrinys, teikiantis neapsakomą mezgimo malonumą bei džiaugsmą.

  Poema siūlai turi Oeko-Tex ® Standart 100 sertifikatą, kuris liudija, jog ši produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams.

  Poema siūlų kiekis mezginiams:

  • vidutinio dydžio skarai, ypač patogiai nešioti ant kaklo, reikia 1 vnt.;
  • didelei skarai, į kurią būtų jauku susisiausti, reikia 2 vnt.;
  • M dydžio paprastam megztukui reikia 2 vnt. 

  Patarimas mezgančioms: jei norėsite megzti didesnį mezginį iš dviejų ritinių, išgaunant dvigubai ilgesnį kiekvienos spalvos perėjimą, megzkite iš karto pakaitomis iš dviejų ritinių po eilutę ar dvi, t. y. 1-2 eilutes iš vieno ritinio, tada 1-2 eilutes tos pačios spalvos iš kito ritinio. Jei bandysite išmegzti visą vieną spalvos perėjimą iš vieno ritinio, tada nutraukti giją ir išmegzti tokį patį perėjimą iš antro ritinio (kaip paprastai daroma mezgant Whirl, Lola ar pan. ritiniais), to Jums padaryti greičiausiai nepavyks, nes Poema ritiniai yra sukurti taip subtiliai, kad juose beveik neįmanoma atskirti, kurioje vietoje pasibaigia viena spalva ir prasideda kita.

        

  Poema 05 Old Rose (sendinta rožė)

  150 g/merino vilna

  1832
  2290 Sutaupykite 458
  Prekė išparduota. Susisiekite