Lola 3 ply/150 g Minty 3585

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 900
  1200 Sutaupykite 300
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 
  Sudėtis
  Medvilnė, akrilanas
 • Jei norimos spalvos esamu momentu parduotuvėje yra pas mažas Jums kiekis, rašykite mums info@siltassiulas.lt arba skambinkite +37061559870 ir su artimiausia siunta atvešime Jums trūkstamus ritinėlius.

  Sudėtis: 50% medvilnė, 50% akrilanas
  Svoris/ilgis: 150 g/750 m
  Rekomenduojamų virbalų/vąšelio storis: 2,5 mm

  Lola - tai ypatingų spalvinių derinių ir be galo gražių jų perėjimų iš vieno į kitą gaivūs ir lengvi pavasario - vasaros 3 gijų mezgimo bei nėrimo siūlai, susukti į nemažus 150 g/750 m ritinėlius. Vokiečių kompanija Garn Manufaktur siūlo tiek standartizuotus, atrinktus ir pritaikytus daugiau didmeninei prekybai spalvinių variantų siūlus, tiek aukštesnio lygio liniją, kurią sudaro daugiau kaip 300 pačių subtiliausių ir unikaliausių spalvinių derinių, kurie gali būti susukami pačiais įvairiausiais kiekiais bei storiais ir kuriuos kompanijos darbuotojai imasi gaminti tik gavę konkretų užsakymą. Šie siūlai yra ne masinis mašininis produktas, visi spalvų pakeitimai yra atliekami rankomis, tad į Jūsų rankas patenka tikra aukštos kokybės gryna vokiška prekė. Beribė šios kompanijos fantazija leidžia pasinerti į tikras spalvų, tonų ir pustonių subtilybes ir kurti pačios įdomiausius ir išskirtiniausius rankdarbius.

  Šie siūlai tinka tiek mezgimui, tiek nėrimui. Siūlai prasideda viena spalva ir švelniai keisdamiesi kamuoliukui baigiantis pereina į visiškai kitą spalvą.

  Mezginius iš šių siūlų galima skalbti skalbimo mašinoje iki 40 laispnių temperatūroje.