Prekių katalogas

Katia Melody Color 306 rožių spalvos

 • Kraunamos nuotraukos

  Katia Melody Color 306 rožių spalvos

  Kaina 849
  1415 Sutaupykite 566
  Likutis: 0 vnt.

  100 g/280 m

  Gamintojas
  Katia
 • Megztukui nuotraukoje (su viena spalvota rankove) reikia 4 vnt. (mezgant 5 mm virbalais), o susiaučiamai liemenei - 3 vnt. (mezgant 5,5 mm virbalais) Melody siūlų.

  Sudėtis: 90% merino vilna, 10% poliamidas
  Svoris, ilgis: 100 g/280 m
  Rekomenduojamų virbalų storis: 5,5 - 6 mm
  Mezgimo tankis: 10 x 10 cm = 15 akių x 21 eilių (mezgant rekomenduojamais virbalais)

  Melody ir Melody Color - dar vieni puikūs Katia gamintojo siūlai, suverpti "grandinelės" principu iš švelnios ir purios merino vilnos. Ir vieni, ir kiti siūlai yra tokio pat storio ir pobūdžio, skiriasi tik jų dažymas: Melody yra suverpti klasikinių ritinukų principu, kai einant nuo vieno kamuoliuko galo prie kito spalva pamažėle pasikeičia iš vieno atspalvio į kitą. Melody Color yra dar įdomesni: jų vidus yra vienspalvis, o einant į ritinukų išorę spalvos pradeda keistis ir ritinukų išorinėje pusėje randame nuostabų lengvą spalvų žaismą. Visos spalvos ramios, mielos, stilingos ir subtilios. Iš jų galima megzti megztukus, liemenes, skaras, šalikus ir t. t Siūlai purūs, lengvi, švelnūs.

  Dėmesio! Tai yra siūlų rūšis, kurios gamntojo asortimente daugiau nebebus, todėl puikius siūlus galite įsigyti už ypatingai gerą kainą. Rekomenduojame pasiskaičiuoti pakankamą siūų kiekį mezginiui, nes negarantuojame papildymo.