Prekių katalogas

Katia Knit Ensemble 405 žalia

 • Kraunamos nuotraukos

  Katia Knit Ensemble 405 žalia

  Kaina 2050
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 

  Siūlų komplektas 

  250 g/325 m

  Gamintojas
  Katia
 • Sudėtis: 55% vilna, 45% akrilanas
  Svoris, ilgis: 250 g/apie 325 m (gramai ir metrai yra abiejų kamuoliukų kartu)
  Rekomenduojamų virbalų storis: 5,5 - 6 mm
  Mezgimo tankis: 10 x 10 cm = 15 akių x 20 eilių (mezgant rekomenduojamais virbalais)

  Knit Ensemble - tai puikūs siūlų komplektukai, pagal pirminį sumanymą skirti nusimegzti kepurę ir kaklo movą. Pirkdami vieną prekę (1 vnt.) Jūs gaunate dviejų kamuoliukų komplektą (100 ir 150 g), kurių vienas (mažesnis, 100 g) yra skirtas kepurei, o kitas (didesnis, 150 g) - kaklo movai. Nors išoriškai kamuoliukai atrodo skirtingai, tačiau jie yra visiškai vienoti, tik vienas kamuoliukas yra suvytas pradedant balta spalva, o kitas - spalvingomis gijomis. Skiriasi tik jų svoris - kiekviename siūlo yra kaip tik tiek, kiek reikia vienam ir kitam aksesuarui numegzti.

  Išsirinkus mieliausių spalvų komplektą, Jums daugiau nieko nereikia daryti, tik mėgautis mezgimu: nereikia derinti spalvų, galvoti, ar viena jų tiks prie kitos, bandyti įsivaizduoti, kaip viskas atrodys pabaigus rankdarbį. Spalvos yra jau suderintos, rezultatą galite pamatyti nuotraukose prie kiekvienos konkrečios spalvos, tad labai lengva suprasti, kuris spalvinis variantas Jums tiks ir patiks geriausiai. Kaklo movą, megzdami vertikaliai, galėsite dėvėti tiek spalvingu, tiek baltu kraštu į viršų, beliks tik apversti. O prieš megzdami kepurę pagalvokite, kurį - spalvingąjį ir baltąjį - kraštą norite matyti arčiau veido kaip kepurės kraštą. Tiems, kuriems šie "paruoštukai" atrodo pernelyg paprasti, siūlome kaip visada pasitelkti vaizduotę ir kurti. Šiuos kamuoliukus lygiai taip pat sėkmingai galima paversti pasakiško grožio megztukais bei liemenėmis, tereikia mintyse (ar ant popieriaus) šiek tiek pamodeliuoti spalvas, ką prie ko jungsite, kai pasibaigs vienas kamuoliukas ir prasidės kitas.

  P. S. šie komplektukai yra itin puiki kalėdinė dovana artimam žmogui (mezgančiam dovanojate siūlus, o nemezgančiam - jau numegztą šiltutėlį komplektuką :)